✏️MERHABA İÇERİKÜRET AİLESİ

✔️Yazar statünüzü arttırarak kazancınızı daha da katlayabilirsiniz..

✔️Yazar statünüzü arttırmak için yazılarınızın özgün olması kurallara uygun olması ve yazım kurallarına uygun olarak yazılması en önemli şartlardandır.

.

.

.

.

❇️KURUMSAL DİL İLE YAZMA

Sizden yazıda kurumsal bir dil isteniyorsa bilgi verici şekilde yazılmalıdır. Kurumsal dil ile yazılan yazılarda firma, marka ismi geçmez

kurumsal bir yazıya örnek :

.

.

.Başlık : Astım Nedir?

Astım, solunum yollarını tıkayan ve nefes almayı zorlaştıran kronik bir hastalıktır. Astımda, hava yolu etrafındaki düz kaslar, alerjenler, duman, soğuk hava veya egzersiz gibi tetikleyicilere yanıt olarak kasılır ve mukus adı verilen yapışkan salgının üretimi artar; bu durum hava yolunun daralmasına neden olur.

.

.

.

.

.

.

❇️FİRMA AĞZI İLE YAZMA

Sizden yazıda firma ağzı bir dil kullanımı isteniyorsa ürünü kendiniz satıyormuş gibi ürün hakkında olumlu özellikleri anlatılır. 

.

.

Firma ağzı ile yazıya örnek :

Başlık : Spor ayakkabı

Hayatımızın bir parçası olan spor ayakkabılar vazgeçilmez giyim ürünleri arasındadır. Firma olarak spor ayakkabı üretirken insan sağlığına zarar veren hiçbir malzeme kullanılmamaktadır. binlerce farklı modellerimiz arasından tarzınıza uygun bir model seçebilirsiniz. 

.

.

.

.

❇️ANAHTAR KELİME KULLANIMI

Sizden istenen anahtar kelimleri makale içerisinde kalın (bold) olarak geçirmeniz gerekir. Yazıda anahtar kelimeler ek almadan kaç adet isteniyorsa o sayıda farklı paragraflarda kullanmanız gerekmektedir.  Anahtar kelimelerin hatalı kullanımı revize atılmasına neden olur. 

.

.

Anahtar kelimeye örnek : 

.

anahtar kelimeler 

>hasta yatağı (1 adet)

>hasta yatağı modelleri (1 adet)

.

Başlık : Hasta Yatağı

Öncelikle hasta yatağı satın alacağınız zaman kesinlikle evdeki hasta bireyin durumunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Çünkü ileri derecede hasta olan biri için satın almanız gereken yatak ile hafif hastalığı olan, hemen iyileşebilecek birine satın almanız gereken yatak apayrı olur. Bunu düşünerek hareket ettiğinizde hastanıza en iyi gelecek yatağı seçmeniz de bir derece kolaylaşacak diyebiliriz.

.

Hasta yatağı modellerialmak için güvenilir bir firma seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Adı şimdiye kadar herhangi bir şekilde duyulmamış olan bir markanın hasta yatağını satın almanızı asla ama asla tavsiye etmediğimizi belirtmek istiyoruz. İnternetten araştırma yaparken kullanıcı yorumlarını da dikkate almalısınız. Ancak bu şekilde doğru ürünü seçmeniz mümkün hale gelecek. Bu kıstaslar sahiden de büyük önem taşıyor.

.

.

.

❇️ÖZGÜN MAKALE NEDİR?

Özgün makale yazdığınız yazının kendi cümleleriniz olmasıdır. internetten araştırma yaparken birebir aynı cümleyi yazmanız özgünlük kurallarına aykırıdır. Yazdığınız yazıların özgün olup olmamasına https://smallseotools.com/tr/plagiarism-checker/ programından bakabilirsiniz